AAA
Jaką nazwę będzie miało nowo wybudowane rondo?
Poniedzialek, 21 maja 2018r. (godz. 14:23)

- Ogłaszamy konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy rondu zlokalizowanemu u zbiegu ulic Szkolnej i Iglastej w Starachowicach - informuje Prezydent Miasta Marek Materek. - Czekamy na propozycje nazw ze strony starachowiczan, mam nadzieję że wspólnie wspólnie wybierzemy najlepszą z nich, którą następnie w formie uchwały przedstawimy Radzie Miejskiej.

Uprawnionymi do wzięcia udziału w konsultacjach są tylko osoby zamieszkałe na terenie Gminy Starachowice. Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie od 25 maja do 22 czerwca 2018 roku. - Mieszkańcy mogą zgłaszać propozycje nazwy ronda poprzez wypełnienie ankiety elektronicznej dostępnej na stronie www.starachowice.eu bądź też formularza ankietowego dostępnego w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Starachowicach - informuje prezydent.


Od dnia 25 maja 2018 roku do dnia 6 czerwca 2018 roku mieszkańcy mogą zgłaszać propozycje nazwy. Od 8 czerwca do 22 czerwca 2018 roku zostanie przeprowadzona kolejna ankieta, w której mieszkańcy będą mogli wybrać jedną spośród zgłoszonych propozycji.

Informacja o wynikach konsultacji zostanie podana do wiadomości mieszkańców w terminie 30 dni od ich zakończenia na stronie internetowej bip.um.starachowice.pl, www.starachowice.eu oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Starachowicach, a także przedstawiona na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

Chcesz wziąć udział w ankiecie konsultacyjnej KLIKNIJ

źródło: UM w Starachowicach

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English