Ilość wiadomości spełniających warunki wyszukiwania: 1343
Wyświetlam wiadomości od 161 do 170
Czwórka sportowych stypendystów
Sroda, 04 lutego 2015r. (godz. 04:31)
Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek przyznał stypendia sportowe dla czwórki starachowickich sportowców za wyniki sportowe osiągnięte w drugim półroczu 2014 roku. Stypendia sportowe przyznane zostały zawodnikom Klubu Sportowego "Świt" osiągającym sukcesy w strzelectwie sportowym.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 1835 razy)
I Turniej Akademii Piłkarskiej (rocznik 2004) o puchar Starosty Starachowickiego
Piatek, 23 stycznia 2015r. (godz. 13:20)
W niedzielę 18 stycznia br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach odbył się I Turniej Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice rocznik 2004 o Puchar Starosty Starachowickiego. Wzięło w nim udział 10 drużyn piłkarskich z całego regionu, które tworzą zawodniczy wieku 11 lat i młodsi. Turniejowi i młodym piłkarzom podczas rozgrywek kibicowała Wicestarosta Starachowicki Agata Wojtyszek. Na zakończenie Turnieju wręczyła również zwycięzcom pamiątkowe medale i dyplomy ze zdjęciem.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2230 razy)
Agata w gronie siedmiu wspaniałych
Piatek, 23 stycznia 2015r. (godz. 09:24)
Agata Nowak , złota medalistka Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2014 w Nankin, jest w gronie "Siedmiu wspaniałych - najlepszych uczniów - sportowców 2014 roku". Nagrodę odbierze 26 stycznia podczas gali, jaka odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2129 razy)
Galacticos z Pucharem Prezydenta, nasi na podium
Poniedzialek, 12 stycznia 2015r. (godz. 12:55)
Młodzi piłkarze Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski wygrali niedzielny halowy turniej o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka. W finale turnieju organizowanego przez Akademię Piłkarską SKS Star Starachowice "Galaktyczni" pokonali po serii rzutów karnych ekipę Młodzika Radom. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Akademii SKS Star, a najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Kacper Rzeszutek.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2479 razy)
Mikołaje w terenówkach
Piatek, 28 listopada 2014r. (godz. 11:36)
6 grudnia odbędzie się impreza charytatywna Ogólnopolska Terenowa Integracja "Dla Choinki". Planowany jest rajd terenówek biegnący w większości po gminie Brody. W najciekawszych miejscach, widzowie będą mogli oglądać zmagania drużyn. Zapraszamy do włączenia się w działania dobroczynne, które mają na celu pomoc dzieciom z dwóch domów dziecka: "Dobra Chata" z Kielc i placówki opiekuńczej w Stawie Kunowskim.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2438 razy)
Puchar Ziemi Świętokrzyskiej
Wtorek, 11 listopada 2014r. (godz. 22:01)
Za nami kolejna wielka impreza kickbokserska w naszym mieście. Puchar Ziemi Świętokrzyskiej w Miejskiej Hali Sportowej zakończył się organizacyjnym sukcesem i był imprezą pełną sportowych emocji.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2981 razy)
Ogólnopolski sukces Kamiennej Brody
Czwartek, 06 listopada 2014r. (godz. 13:49)
Drużyna piłkarska Kamienna Brody wygrała trzynaście meczów w jednej rundzie. W bieżącym roku, żaden polski zespół nie osiągnął tego w klasie okręgowej. Niebiesko-biali stali się pierwszą drużyna w historii świętokrzyskiej piłki, która ma w tak przebojowym stylu zapracowała na pierwsze miejsce w tabeli.
Trzynasty zwycięski mecz odbył się 2 listopada br. Kamienna pokonała Politechnikę Świętokrzyską Kielce 2:1. Gole dla zwycięzców strzelił Bartosz Sęga i Dawid Żak.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2368 razy)
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło nabór wniosków na realizację zadań w 2015 roku.
Wtorek, 28 pazdziernika 2014r. (godz. 21:44)
Szansa dla klubów sportowych i stowarzyszeń!
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2437 razy)
Jubileuszowe Rodzinne Igrzyska Wodne
Czwartek, 16 pazdziernika 2014r. (godz. 12:52)
Dokładnie za miesiąc odbędzie się piąta edycja Rodzinnych Igrzysk Wodnych. Już 15 listopada (sobota) emocjonować się będziemy rodzinną rywalizacją na Krytej Pływalni. Czekamy na zgłoszenia rodzin.
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2449 razy)
23 października kolejna odsłona bowlingowych Mistrzostw Starachowic
Sroda, 08 pazdziernika 2014r. (godz. 11:25)
zas na kolejną odsłonę bowlingowych Mistrzostw Starachowic. Już 23 października (czwartek) odbędzie się szósta edycja zawodów rozgrywanych tradycyjnie w starachowickiej Kręgielni "Pod Basenem".
czytaj dalej ťskomentuj na forum ť (czytane 2255 razy)