Ilo¶ć wiadomo¶ci spełniaj±cych warunki wyszukiwania: 1343
Wy¶wietlam wiadomo¶ci od 181 do 190
Bez medalu w stolicy
Niedziela, 22 czerwca 2014r. (godz. 23:41)
Dawid Kubiec zaj±ł ósme miejsce w kolejnej edycji Biegu Ursynowa, który już od kilku lat ma rangę otwartych Mistrzostw Polski na dystansie 5 kilometrów. Starachowiczanin uzyskał na mecie czas 14 minut i 44 sekundy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2254 razy)
Debiut na medal
Wtorek, 17 czerwca 2014r. (godz. 23:35)
Damian ¦piewak zdobył br±zowy medal kickbokserskich Mistrzostw Polski w formule K1. Starachowiczanin stan±ł na podium w kategorii wagowej do 57 kg.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2819 razy)
Zespół 3B Team wygrał pierwszy turniej cyklu Grand Prix Starachowic w Koszykówce Ulicznej - Street Basket
Wtorek, 10 czerwca 2014r. (godz. 23:12)
Zespół 3B Team wygrał pierwszy turniej cyklu Grand Prix Starachowic w Koszykówce Ulicznej - Street Basket. W finale sobotniego turnieju 3B Team pokonał ekipę "Pozdro Szejset" 15:6 i zostali pierwszymi liderami cyklu.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 3125 razy)
7 czerwca basen będzie nieczynny w godzinach 8:30-13:00
Czwartek, 05 czerwca 2014r. (godz. 23:01)
W sobotę 7 czerwca odbywać się będ± na basenie Zawody pływackie szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Starachowice. W zwi±zku z tym w godzinach 8.30-13.00 BASEN BĘDZIE NIECZYNNY dla klientów.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2707 razy)
Drużyna Badpolu wygrała weekendowy Profilaktyczny Turniej Piłki Nożnej
Drużyna Badpolu wygrała weekendowy Profilaktyczny Turniej Piłki Nożnej [ZDJĘCIA]
Wtorek, 03 czerwca 2014r. (godz. 22:45)
Drużyna Badpolu wygrała weekendowy Profilaktyczny Turniej Piłki Nożnej. W finale turnieju rozgrywanego na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 Badpol pokonał Campeones po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 3655 razy)
7 czerwca rusza Grand Prix Starachowic w Street Basket!
Poniedzialek, 02 czerwca 2014r. (godz. 23:28)
Miło¶nicy koszykówki w naszym mie¶cie już wkrótce będ± mogli sprawdzić swoje umiejętno¶ci. Rusza Grand Prix Starachowic w tzw. koszykówce ulicznej - Street Basket 2014. Pierwszy turniej cyklu zaplanowany został na sobotę 7 czerwca.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2171 razy)
Dawid Kubiec wygrywa na Błoniach [ZDJĘCIA]
Czwartek, 22 maja 2014r. (godz. 20:46)
Dawid Kubiec w ubiegł± sobotę wyst±pił w dwóch biegach ulicznych rozgrywanych w Krakowie. W obu imprezach starachowiczanin był w czołówce. W biegu o Puchar Radia RMF FM był trzeci, a w Mini Cracovia Maraton Kubiec był zdecydowanie najlepszy!
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2978 razy)
Lekkoatleci KLKS Juventa Kobex nie zwalniaj± tempa
Sroda, 21 maja 2014r. (godz. 23:24)
Lekkoatleci KLKS Juventa Kobex nie zwalniaj± tempa w biciu kolejnych rekordów życiowych. Marcin Rzeszowski oraz Natalia Kwiecień już po raz kolejny poprawili swoje "życiówki". Tym razem rekordowo biegali w Krakowie.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2333 razy)
Pucharowe strzelanie
Sroda, 21 maja 2014r. (godz. 23:04)
Zawodniczki ¦witu Starachowice utrzymuj± wysok± formę strzeleck±. W bydgoskiej rundzie Pucharu Polski Agata Nowak była najlepsza w pistolecie sportowym i druga w pneumatyku. Paulina TuĽnik zaliczyła dwa finały, a Justynie Gadowskiej do awansu zabrakło niewiele.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1561 razy)
Rewelacyjny występ na Pucharze ¦wiata
Poniedzialek, 19 maja 2014r. (godz. 23:16)
Pięć medali to dorobek starachowickiego kickboxingu na zawodach Pucharu ¦wiata w węgierskim Szeged. Na ten dorobek składaj± się sukcesy byłych, przyszłych oraz aktualnych zawodników Klubu Sportowego "Dragon".
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2386 razy)