AAA
Maraton Annabelle w kinach Helios!
Sroda, 09 sierpnia 2017r. (godz. 14:16)

Już 11 sierpnia kina Helios zapraszają na noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata, Eda i Lorraine Warrenów, zjawiskami paranormalnymi! W ciągu tej nocy zagramy prawdopodobnie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, później kultowa OBECNOŚĆ i zaraz po niej jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2. Na deser długo wyczekiwana, najgorętsza premiera tych wakacji - ANNABELLE: NARODZINY ZŁA!

Nastepna wiadomosc:
ť Komunikat MZK

Poprzednia wiadomosc:
ť Zatrzymany nietrzeźwy kierujący

Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu zafundowana przez upiorną Annabelle, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?


Start: 11.08.2017r. godz. 23.00 do rana
Zagramy:
• Annabelle
• Obecność
• Obecność 2
• Annabelle: Narodziny zła (PREMIERA!)


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe: "MARATON Annabelle" w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_nolana. Do zobaczenia w piątek, 11 sierpnia!

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English