AAA
Maraton Annabelle w kinach Helios!
Sroda, 09 sierpnia 2017r. (godz. 14:16)

Już 11 sierpnia kina Helios zapraszają na noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata, Eda i Lorraine Warrenów, zjawiskami paranormalnymi! W ciągu tej nocy zagramy prawdopodobnie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, później kultowa OBECNOŚĆ i zaraz po niej jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2. Na deser długo wyczekiwana, najgorętsza premiera tych wakacji - ANNABELLE: NARODZINY ZŁA!

Nastepna wiadomosc:
ť Komunikat MZK

Poprzednia wiadomosc:
ť Zatrzymany nietrzeźwy kierujący

Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu zafundowana przez upiorną Annabelle, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?


Agencja Reklamy Marecki.name

Start: 11.08.2017r. godz. 23.00 do rana
Zagramy:
• Annabelle
• Obecność
• Obecność 2
• Annabelle: Narodziny zła (PREMIERA!)


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe: "MARATON Annabelle" w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_nolana. Do zobaczenia w piątek, 11 sierpnia!

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English