AAA
Maraton Komedii vs. Maraton Mocy
Sroda, 08 sierpnia 2018r. (godz. 12:36)

Maraton Podwójny

fot. źródło: Helios Starachowice

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują podwójny maraton, w którym do wyboru dwa zestawy filmów!

Maraton Komedii


W zestawie pierwszym pokażemy najlepsze komedie ostatnich miesięcy!

Już 24 sierpnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze: "Szpieg, który mnie rzucił"! Dalej rozbrajająca Amy Schumer w "Jestem taka piękna" i zwariowany "Berek". Na koniec "Wieczór gier" na którym będziecie płakać ze śmiechu. Jesteśmy przekonani, że po takiej dawce humoru nie będziecie mogli zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Maraton Mocy

Zestaw drugi to filmy o niezwykłych mocach z premierą "Mrocznych umysłów"!


W zestawie drugim pokażemy cztery filmy w których główni bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na początek premierowy pokaz filmu "Mroczne umysły" czyli nowa produkcja twórców uwielbianego serialu "Stranger Things". Tuż po nim "Kronika", dalej "X-Men: Pierwsza klasa" i na koniec "Logan: Wolverine". Jesteśmy przekonani, że taka dawka mrocznej mocy, akcji i niezwykłego klimatu nie pozwolą Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.
Jesteście na to gotowi?

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Zapraszamy!

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English