AAA
Udany Festyn pod Zaporą w Brodach
Poniedzialek, 13 sierpnia 2018r. (godz. 13:47)

W sobotę 11 sierpnia pod Zaporą w Brodach (koło Starachowic) odbył się festyn Disco Polo Show. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców gminy Brody i okolic. Największą atrakcją wieczoru był występ zespołów Boys i Andre, które zagrały największe hity.

Sobotnia, deszczowa pogoda nie zachęcała tego dnia do udziału w imprezach plenerowych. Jednak tuż przed rozpoczęciem festynu, w Brodach zaczęło się rozpogadzać. Na coroczną imprezę pod Zaporą ściągnęły tłumy mieszkańców i gości. Na scenie swoje umiejętności wokalne prezentowały dzieci i młodzież ze Studia Piosenki Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej, Gminne Zespoły Ludowe, zespół CELIBAT z Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach oraz Orkiestra Dęta Gminy Brody.


Agencja Reklamy Marecki.name

Główną atrakcją muzyczną wieczoru był występ zespołu BOYS, który zaśpiewał największe hity jak "Jesteś szalona", "Biba" czy "Oczy szafirowe" oraz zespołu ANDRE, którego hit "Ale Ale Aleksandra" grany jest w telewizji, radiu oraz klubach.

Około godziny 22:00 niebo nad Zalewem Brodzkim pojaśniało dzięki pięknemu pokazowi sztucznych ogni.

Na uczestników imprezy czekały dodatkowe atrakcje, m.in. ogródek piwny, stoiska gastronomiczne, kiermasze handlowe oraz degustacje kulinarne. Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano strefę gier i zabaw.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English