AAA
Uwaga kierowcy, dziś "Kaskadowy pomiar prędkości" na naszych drogach
Wtorek, 08 stycznia 2019r. (godz. 07:46)

Dziś policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na terenie powiatu starachowickiego przeprowadzą działania pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Głównym celem działań będzie zminimalizowanie zdarzeń drogowych, w których przyczyną jest nadmierna prędkość.

Już dziś starachowiccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego na terenie całego powiatu przeprowadzą działania pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Celem akcji jest wyeliminowanie kierujących, którzy nie stosują się do ograniczenia prędkości oraz uświadomienie uczestników ruchu drogowego jakie konsekwencje niesie za sobą nie stosowanie się do tego przepisu. Mundurowi w czasie działań będą pełnić służbę w miejscach gdzie najczęściej dochodzi do wypadków. Bardzo często bywa że zdarzenia drogowe związane z niedostosowaniem prędkości do warunków panujących na drodze lub nie stosowanie się do ograniczeń kończą się bardzo poważnie dla jej uczestników.


Apelujemy o przestrzeganie przepisów, trzeźwość, ostrożność na drodze i zdrowy rozsądek.

Przypominamy, że przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h wiąże się z utratą prawa jazdy na 3 miesiące.

źródło: KPP w Starachowicach

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English