AAA
Usługa Twój e-PIT w Urzędzie Miejskim w Starachowicach
Czwartek, 21 marca 2019r. (godz. 09:44)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach informuje, że w ramach współpracy z Prezydentem Starachowic, w dniu 3 kwietnia 2019 r. (środa) w godz. od 9.00 do 13.00

fot. źródło: US w Starachowicach

w siedzibie Urzędu Miejskiego, zostanie utworzony tymczasowy punkt rozliczania zeznań rocznych za pośrednictwem usługi Twój e-PIT.


Pracownicy urzędu skarbowego pomogą w zalogowaniu się do usługi w której przygotowano i udostępniono gotowe, indywidualne zeznania roczne dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38. Usługa dostępna jest na stronie podatki.gov.pl - gdzie podatnik może uaktualnić przygotowane zeznanie - dopisać ulgi np. na cele rehabilitacyjne czy z tytułu użytkowania internetu, wskazać inną OPP lub numer rachunku bankowego, a także zmienić sposób rozliczenia na wspólne z małżonkiem, bądź jako osoba samotnie wychowująca dzieci.
Podczas dyżuru podatkowego, który odbędzie się w Biurze Obsługi Mieszkańca urzędnicy przekażą również informacje w zakresie prawidłowości sporządzania zeznań rocznych, stosowania ulg podatkowych za 2018 r., oraz udostępnią materiały i broszury informacyjne.

Aby skorzystać z usługi Twój e-PIT w tymczasowym punkcie przyjmowania zeznań rocznych w urzędzie miejskim, trzeba przynieść ze sobą:
• zeznanie podatkowe za 2017 r.,
• jedną z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2018 rok
• ewentualne dokumenty uprawniające do ulgi.
Korzystając z rozliczenia Twój e-PIT zyskujemy wygodę, oszczędzamy czas, a przede wszystkim otrzymamy szybszy zwrot nadpłaty podatku (maksymalnie w ciągu 45 dni od złożenia zeznania).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi Twój e-PIT w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

źródło: US w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English