AAA
Maraton Strachu w kinie Helios Starachowice!
Poniedzialek, 17 czerwca 2019r. (godz. 07:58)

28 czerwca, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pierwszy z serii wakacyjnych maratonów!

fot. źródło: Helios Starachowice

Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu. Na początek, długo wyczekiwana premiera filmu POLAROID. Dalej reaktywacja kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku - LALECZKA. Młody chłopiec dostaje w prezencie lalkę, której złowieszcza natura szybko daje o sobie znać. Następnie - HEREZJA. Zakon, który miał być schronieniem, staje się areną walki dobra ze złem. Dla najodważniejszych mamy deser w postaci filmu opowiadającego historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny - SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI.


Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 28.06.2019 r. godz. 23:00
Zagramy:

• Polaroid
• Laleczka
• Herezja
• Sawney: Kanibal ze Szkocji

Cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 20.06.2019r.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English