AAA
Mnóstwo wakacyjnych zajęć w Spółdzielczym Domu Kultury
Czwartek, 18 lipca 2019r. (godz. 08:38)

Minęły już dwa tygodnie zajęć w ramach "Akcji Lato z SDK" organizowanej przez Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach. Uczestnicy na pewno nie mogą narzekać na nudę.

fot. źródło: SDK
fot. źródło: SDK
fot. źródło: SDK
fot. źródło: SDK
fot. źródło: SDK

Wszystko zaczęło się Sportowej Środy już 26 czerwca, potem był bardzo pouczający i na czasie spektakl teatralny dla najmłodszych "O czym szumią drzewa". Od początku lipca zaczęły się regularne zajęcia na które przychodzi bardzo duża grupa dzieci.


W poniedziałki muzycznie rozwija dzieci Akademia Grania i Śpiewania pod kierownictwem Norberta Pajka. We wtorek pani Małgosia Działak zaprasza dzieci do krainy radosnego tworzenia czyli na zajęcia plastyczne "Maluję , kreuję i dobrze się czuję" a w środy organizatorzy odwiedzają poszczególne osiedla z całą gamą konkursów i zabaw na świeżym powietrzu. Czwartki zarezerwowane są na nowe zajęcia "Natura to nie bzdura" z archeologiem Magdaleną Gorzkowską, zamiennie z warsztatami kulinarnymi pod hasłem "Wspólne gotowanie - zdrowe odżywianie" z Katarzyną Wietrzyńską. Zajęcia cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych, którzy zdobywają nowe potrzebne umiejętności. Piątki to czas na wycieczki dalsze i bliższe czyli na basen i 19 lipca na strzelnicę.

Wszystkie nowości, bieżące opisy i fotorelacje znajdziecie klikając tutaj

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English