Podwójny Maraton w kinach Helios! Komedia vs. Horror
08 grudnia 2017 (od godz. 23:00)
Kino Helios Galeria GALARDIA Starachowice, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14


Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują podwójny maraton, w którym do wyboru dwa zestawy filmów. Straszne horrory lub strasznie śmieszne komedie z przedpremierowym pokazem "Bękartów"!

Zestaw Komedii:

- Bękarty (Przedpremiera!)
- Dom wygranych
- Jak to robią single
- W starym dobrym stylu

Zestaw Horrorów:
- Pamiętam Cię
- Męczennicy
- Słudzy Diabła
- The Hallow

Start: 08.12.2017. godz. 23.00 do rana
PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 30.11.2017r


Maraton Komedii:
Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka. Na początek przedpremierowy pokaz filmu "Bękarty"! Dalej w programie jeszcze "Dom Wygranych", po krótkiej przerwie "Jak to robią single" i na koniec "W starym dobrym stylu".
Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego śmiechu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Maraton Horrorów
W zestawie drugim pokażemy cztery przerażające horrory, które doskonale spełniają swoją rolę. Po obejrzeniu, będziecie bali się zostać sami nawet we własnym domu. Na początek mroczny "Pamiętam Cię", dalej "Męczennicy" i "Słudzy Diabła", a na koniec "The Hallow".
Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: SEANSE SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmoweJeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English