Helios na scenie: "Opętanie"
11 grudnia 2017 (od godz. 18:30)
Kino Helios Galeria GALARDIA Starachowice, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14


Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na scenie. Na ekranach kin w całej Polsce zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française! Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na Widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy!

Już 11 grudnia o godzinie 18:30 na ekranach kina Helios Starachowice Widzowie będą mogli podziwiać spektakl "OPĘTANIE".
Opis:
Jude Law ("Młody papież", "Sherlock Holmes", "Sherlock Holmes. Gra cieni", "Utalentowany pan Ripley") jest gwiazdą spektaklu "Obsession" (Opętanie), transmitowanego na żywo z Barbican Theatre w Londynie. Reżyser Ivo van Hove, którego inscenizacje "Widoku z mostu" i "Heddy Gabler" oglądaliśmy w cyklu NT Live, przygotował sceniczną adaptację filmu Luchino Viscontiego z 1943 roku.

Film fabularny Viscontiego powstał na motywach powieści Jamesa M. Caina "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" i był wstępem do rozwoju w kinie kierunku neorealizmu włoskiego. Ta sama historia wraca w inscenizacji van Hove’a w wykonaniu czołowych aktorów swojego pokolenia. Niezwykle pociągającego i atrakcyjnego kierowcę Gina gra Jude Law. W przydrożnej restauracji spotyka męża i żonę, Giuseppe i Giovannę. Gino i Giovanna rozpoczynają ognisty romans, który doprowadzi do zamordowania męża kobiety.
To jednak dopiero wstęp do dalszych wypadków…

Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English