Dziecięce Poranki Kinowe z bajkami Tupcio Chrupcio
21 stycznia 2018 (od godz. 11:00)
Kino Kultura, Starachowickie Centrum Kultury, ul. Radomska 21


21 stycznia (niedziela) Kino Kultura w Starachowickim Centrum Kultury wraca z cieszącymi się dużą popularnością Dziecięcymi Porankami Kinowymi. Tym razem w Kinie Kultura zagości Tupcio Chrupcio.

Tupcio Chrupcio to seria, która powstała na podstawie książek dla dzieci autorstwa Marco Campanella - włoskiego rysownika, ilustratora, scenografa i rzeźbiarza.

Bajka opowiada o przygodach Tupcia Chrupcia, który razem ze swoją mysią rodziną mieszka w miniaturowym domku na skraju łąki. Chrupcio codziennie odkrywa otaczający go świat, uczy się akceptować zupełnie nowe rzeczy oraz stawia czoło codziennym trudnościom i lękom, a oprócz tego zawsze może liczyć na niezwykle mądrych i doświadczonych rodziców, którzy wiedzą, co robić w danej sytuacji.

Tradycyjnie na Poranek zaproszono znakomitych gości - tym razem będą to opiekunowie bezdomnych zwierząt ze schroniska w pobliskim Rudniku, którzy opowiedzą o adopcjach i właściwym, odpowiedzialnym opiekowaniu się zwierzakami. Organizatorzy będą również zbierać karmę dla zwierzaków ze schroniska, ponieważ zbliża się dla nich trudny czas jakim jest okres zimowy. Dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji i zakupu choćby małej puszki jedzenia.

Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami i słodkiego poczęstunku od Bistro Manhattan.

Seans o godzinie 11.00, bilety w cenie 10zł (opiekun) + 1zł za każde dziecko do nabycia w kasie Kina Kultura na godzinę przed seansem lub online na www.sck.org.pl.

Zapraszamy!!!

Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English