Psie Serce - BUŁHAKOW - spektakl teatralny live - w Kinie Helios Starachowice!
14 lutego 2019 (od godz. 19:00)
Kino Helios Starachowice, ul. Ks. Kardynała S. Wyszyńskiego 14


We współpracy z platformą #TheMuBa przygotowaliśmy specjalny seans, dedykowany miłośnikom teatru i kina. Już 14 lutego specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach teatru i kina zaplanowaliśmy transmisję spektaklu Michaiła Bułhakowa "Psie serce" z Borysem Szycem w brawurowej roli głównej.
Opis:
Zima 1925 roku w Moskwie. Świat kończącego się okresu Nowej Ekonomicznej Polityki w państwie radzieckim, w dobie nadchodzącego stalinizmu, widziany oczami psa. Profesor Preobrażeński, luminarz nauki radzieckiej i europejskiej, prowadzi doświadczenia w poszukiwaniu sposobów odmładzania ludzkiego organizmu. Eksperymentalnemu przeszczepowi zostaje poddany pies, co przynosi nieoczekiwane skutki… To staje się pretekstem do przenikliwej, gorzkiej diagnozy świata stworzonego przez rewolucyjną ideologię, napisanej przez autora ze specyficznym poczuciem humoru i w formie ocierającej się o groteskę. Wielowarstwowość utworu zmusza do stawiania sobie pytań uniwersalnych o wartości i o porządek świata.
#TheMuBa (theatre-music-ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej. Ten innowacyjny projekt stworzony został przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.

Czas trwania: 150 minut w tym przerwa. Przedstawienie rozpocznie się punktualnie o 19:00.
Dozwolone od: bez ograniczeń wiekowych
Cennik biletów: 31,00 zł dla wszystkich


Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English