Spektakl: "...i że mnie nie opuścisz..."
22 marca 2019 (od godz. 18:00)
Starachowickie Centrum Kultury, ul. Radomska 21


Starachowickie Centrum Kultury oraz Amatorska Grupa Teatralna Proscenium zaprasza na spektakl Zbigniewa Woldańskiego "...i że mnie nie opuścisz...". Spektakl opowiada o miłości, a swoją premierę miał 8 marca na deskach Domu Kultury we Włoszczowie.

Grupa Teatralna Proscenium, a raczej trzy grupy bo w ich skład wchodzą zarówno dzieci i młodzież, osoby dojrzałe ale i emeryci, działa przy Domu Kultury we Włoszczowie. Jej pomysłodawcą i założycielem jest Zbigniew Woldański, aktor, tancerz, choreograf, i wokalista wywodzący się z Teatru Rozrywki w Chorzowie. Działają od 2011r., a na swym kącie mają wiele przedstawień od tanecznych, pantomimicznych, bajkowych, po dramatyczne. Wszystkie spektakle wystawiane przez Proscenium to przedstawienia muzyczne, raczej komediowe bo; "Życiem należy się cieszyć" twierdzi ich autor i reżyser. Ostatnia produkcja Grupy Teatralnej Proscenium to komedia muzyczna którą napisałem w zeszłym roku. To jest spektakl o życiu, o miłości, o seksie, o rozwodzie, o pieniądzach, o małżeństwie, o wszystkich tych rzeczach, które są najważniejsze w życiu, małżeńskim życiu - żartuje Zbigniew Woldański.

Aktorki są amatorkami choć umiejętności mają iście profesjonalne. Na co dzień każda z nich ma swoją pracę zawodową. Są w tym gronie nauczycielki, kobiety przedsiębiorcze, osoby, które mają pewne doświadczenie życiowe, dzięki czemu łatwiej im wcielić się w postaci, które grają. Bilety w cenie 5zł w przedsprzedaży i 10zł w dniu spektaklu do nabycia w kasie Kina Kultura oraz online na www.sck.org.pl. Zapraszamy!!!

Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English