Finał Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!
01 czerwca 2019 (od godz. 21:00)
Kino Helios Starachowice, ul. Kard.S. Wyszyńskiego 14


Helios Sport to projekt skierowany do kibiców ceniących sobie wielkie piłkarskie emocje przeżywane w komfortowych warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.

Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios! Wraz parterem - Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, czyli od 9 kwietnia, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Chociaż nikt jeszcze nie wie, kto zagra w wielkim finale, to po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki do samego końca!

1 czerwca godzina 21:00 ! Musisz tam być !

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania! Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

ZAPROSZENIE NA MECZ FINAŁOWY DO ZDOBYCIA
Jesteś fanem piłki nożnej i chcesz obejrzeć mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA na wielkim ekranie? Napisz do nas na adres biuro@wirtualnestarachowice.pl i daj sobie szanse na darmową wejściówkę do Kina Helios w Starachowicach.
Na wasze maile czekamy do 30 maja (czwartek) do godz. 15:00. Nie zapomnijcie w wiadomości podać imienia, nazwiska i telefonu kontaktowego.
POWODZENIA :)


Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English