Kino kobiet:"Sztuka ścigania się w deszczu"
28 sierpnia 2019 (od godz. 18:30)
Kino Helios Starachowice, ul. Ks. Kardynała S. Wyszyńskiego 14


Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

28 sierpnia - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Sztuka ścigania się w deszczu".
Opis filmu:
Denny (Milo Ventimiglia) to kierowca wyścigowy bez reszty oddany swemu kochającemu, mądremu, przejawiającemu niemal ludzkie cechy psu o imieniu Enzo. Enzo (głos: Kevin Costner) jest dla Denny’ego więcej niż zwierzakiem domowym - to jego najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia Denny poznaje nauczycielkę Eve (Amanda Seyfried); jakiś czas później zakochani pobierają się, wkrótce potem rodzi im się dziecko. Z pomocą Eve i Enzo Denny uczy się zasad życia rodzinnego, również w czasach kryzysu, korzystając z lekcji, które pobierał się na torze wyścigowym. Wzruszający, chwilami wręcz porywający, ale i bardzo zabawny film ukazuje świat ludzi z perspektywy Enzo, prezentując unikalny punkt widzenia psa na zawiłości życia rodzinnego i problemy współczesnego człowieka. "Sztukę ścigania się w deszczu" wyreżyserował Simon Curtis, na podstawie bestsellera Gartha Steina.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina dołączamy maseczki marki BIOTANIQUE.

Motyw wieczoru:

W związku z tytułem: pamiętajcie w sierpniu o stroju przeciwdeszczowym: parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze!

Nagrody w konkursach:
• Voucher na dwa zabiegi liposukcji kawitacyjnej od Studia Figura o wartości 398zł;
• Krem ujędrniający do biustu "GO UP BREAST" od Studia Figura o wartości 89zł;
• 7 zestawów kosmetyków ufundowanych przez BIOTANIQUE;
• Zestawy kosmetyków ufundowane przez firmę Vianek;
• Voucher na pełny trening EMS od Fit & Body EMS o wartości 129,00zł;
• Książki od Wydawnictwa BURDA ;
• 3 vouchery na sesję pielęgnacyjno-wizażową od Mary Kay Magdalena Stubba - wartość jednego voucheru to 150zł ;
• 2 vouchery na masaż klasyczny całego ciała od Centrum Medycznego VISUS - wartość jednego zestawu to 85zł ;
• Voucher na wybrany zabieg z użyciem kwasu hialuronowego "eliksir młodości" od Centrum Medycznego VISUS o wartości 70zł;
• Vouchery na badanie wzroku oraz voucher rabatowy na zakup okularów od Salonów Optycznych VISUS;
• Vouchery rabatowe na zakupy od Alma Decor.

Ceny biletów za osobę:

Bilet normalny - 25,50* zł
Bilet grupowy: 21,00* zł (od 10 osób)
Cena dla każdego uczestnika.

*Sieć kin Helios zastrzega sobie możliwość obniżenia ceny biletu w ramach obowiązywania lokalnych promocji. Na cenę wejściówki na Kino Kobiet składa się cena Biletu Kino Kobiet oraz cena vouchera Kino Kobiet.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Jeżeli organizujesz imprezę lub chcesz żebyśmy o niej napisali to napisz do nas.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English