Puchar Prezydenta Starachowic dla Zaborza Zabrze (zdjęcia)
Poniedzialek, 14 lutego 2011r. (godz. 21:50)

Turniej o Puchar Prezydenta Starachowic

W niedzielę 13 lutego odbył się turniej o Puchar Prezydenta Starachowic, Pana Wojciecha Bernatowicza. Zwycięzcą zostało Zaborze Zabrze, a III miejsce zajęła Juventa-Perfopol I pokonawszy w ostatnim spotkaniu starachowickiego Sokoła.

Juventa-Perfopol i Sokół Starachowice bardzo dobrze spisywały się w swoich grupach i zajęły w nich pierwsze miejsce. Wobec tego natrafili w półfinałach na różnych rywali. Juventa-Perfopol zmierzyła się Zaborzem Zabrze i przegrała z nim 0:2, natomiast Sokół uległ 0:3 Legionowi Radom. Zespoły ze Starachowic spotkały się ze sobą w meczu o III miejsce i tam lepsza dopiero po rzutach karnych okazała się Juventa-Perfopol.

W turnieju wystartowała także druga drużyna Juventy-Perfopol i zajęła ona VIII miejsce. Zwycięzcą zawodów zostało Zaborze Zabrze, które pokonało w finale Legion Radom 4:2.

Warto dodać, że królem strzelców został Emil Gołyski reprezentujący barwy Juventy-Perfopol.