Rywalizowali nad Zalewem(zdjęcia)
Wtorek, 23 sierpnia 2011r. (godz. 21:27)

21 sierpnia br. nad Zalewem Brodzkim odbyły się Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Brody. Rywalizacja w kategorii juniorów oraz seniorów trwała cztery godziny.

Spośród starszych zawodników najlepszy okazał się Sebastian Kozieł z wynikiem 3100 pkt. Drugie miejsce wywalczył Robert Klepacz uzyskując wynik tylko o 10pkt. gorszy niż zwycięzca.

Na ostatnim stopniu podium uplasował się Kazimierz Hert z wynikiem 1925pkt. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Karol Stachura, który zdobył 690pkt. drugie miejsce przypadło w udziale Donacie Żelazowskiej - 210pkt, a trzecie miejsce wywalczył Maciej Biurkowski uzyskując 140pkt. Największą rybę zawodów - pięknego karasia złocistego ważącego 0,7 kg. złowił Paweł Kita z Brodów.

Najlepszym zawodnikom pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe wręczał Andrzej Przygoda - Wójt Gminy Brody oraz Zenon Zaczek prezes Koła PZW Brody.

Źródło:Urząd gminy Brody

Dołącz do grona fanów Portalu Wirtualne Starachowice na Facebooku!