Wznowili treningi
Poniedzialek, 29 sierpnia 2011r. (godz. 14:13)

W minioną sobotę sezon ligowy wznowiły grupy młodzieżowe Staru Starachowice. Trampkarze przegrali wysoko swoje spotkanie, natomiast juniorzy starsi spisali się o wiele lepiej i pewnie pokonali Czarnych Połaniec.

MKS Star Starachowice

Wczoraj o godzinie 11.00 przy ul. Szkolnej 14 sezon zainaugurowali trampkarze młodsi, którzy w tym sezonie są podopiecznymi Piotra Dudka. Przeciwnikiem naszej drużyny była Łysica Bodzentyn, która już przed przerwą sześciokrotnie trafiła do naszej bramki. Po przerwie pomimo wielu sytuacji i wyraźnej przewagi naszych trampkarzy nie udało się strzelić choćby honorowej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0-6 dla Łysicy Bodzentyn.

Dwie godziny później rozpoczęło się inauguracyjne spotkanie juniorów starszych, których opiekunem jest doskonale znany starachowickiej publiczności trener Jan Lipiński. Juniorzy zmierzyli się z drużyną Czarnych Połaniec i do przerwy prowadzili 4-0. W drugiej części spotkania padła tylko jedna bramka i było to trafienie dla gości. Końcowy wynik to 4-1 dla starachowickiej młodzieży.

Źródło: starstarachowice.futbolowo.pl

Dołącz do grona fanów Portalu Wirtualne Starachowice na Facebooku!