Sebastian Kozieł mistrzem
Rywalizacja Okręgu Kieleckiego w spinningu
Niedziela, 09 wrzesnia 2012r. (godz. 20:38)

Na zbiorniku w Brodach rozegrano 26 sierpnia br. Spinningowe Mistrzostwa Okręgu na 2012 rok.

Nastepna wiadomosc:
ť Rozpoczęto budowę Orlika

Poprzednia wiadomosc:
ť Najlepsi w województwie

Do rywalizacji stanęło 39 zawodników z kół i klubów wędkarskich z naszego okręgu. Podczas odprawy zawodnicy wylosowali sektory i podsektory, w których łowili przez pierwsze 30 minut, a później mogli już łowić w dowolnym miejscu wylosowanego sektora.

Po dwóch czterogodzinnych turach, z krótką przerwą na ciepły posiłek, najlepszym spinningistą okazał się Sebastian Kozieł, reprezentant Koła w Brodach. Drugie miejsce zajął Maciej Miernik z klubu SUM I w Ostrowcu Świętokrzyskim, natomiast trzecie wywalczył Arkadiusz Kaszyński z Klubu TROUT w Jędrzejowie. Sebastian Kozieł, jako Mistrz Okręgu, wywalczył sobie prawo startu w tegorocznych Mistrzostwach Polski. Powodzenia!!!

Zwycięzcom puchary i dyplomy wręczył Zenon Ćwik, przedstawiciel Zarządu Okręgu oraz Zenon Zaczek, prezes Koła Brody.