Turniej Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice rocznik 2004
Poniedzialek, 28 stycznia 2013r. (godz. 23:21)

III miejsce w silnie obsadzonym I turnieju o puchar Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice rocznik 2004 zdobyła AP SKS Star Starachowice. Zwycięzcą turnieju została Wisła Kraków.

Starachowice

20 stycznia na Hali Miejskiej w Starachowicach odbył się pierwszy turniej o puchar Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice. Nasza Akademia nieźle się spisała zdobywając brązowe medale.

W fazie finałowej nasza drużyna uległa minimalnie zespołowi Broni Radom (1-2), Wiśle Kraków (0-1) Zwyciężyła natomiast 2 do 0 z Piłkarską Akademią Skarżyska.

Królem strzelców został Mikołaj Mączkowski reprezentujący Akademie Piłkarską Star. Najlepszym zawodnikiem został uznany Kacper Filo z Wisły Kraków, natomiast najlepszym bramkarzem został Igor Duda z Piłkarskiej Akademii Skarżysko Kamienna.