AAA
Siatkarki z " CZWÓRKI " najlepsze w mieście !!!
Piatek, 01 marca 2013r. (godz. 15:32)

W dniach od 14 do 16 lutego w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Starachowicach odbyły się Miejskie Zawody w siatkówce dziewcząt szkół gimnazjalnych. Organizatorem turnieju było Gimnazjum nr 3, oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy.

fot. Marcin Słoka
Nastepna wiadomosc:
ť Miejska kasa podzielona

Poprzednia wiadomosc:
ť Barakuda bezkonkurencyjna

Mecze rozgrywane były systemem " każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. W zawodach uczestniczyły wszystkie gimnazja z terenu Starachowic. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły z Gimnazjum nr 4. Duży sukces na zawodach odniósł drugi zespół " Czwórki", który składał się tylko z uczennic pierwszej klasy. Dziewczęta pojechały po naukę, a zajęły drugie miejsce w gronie starszych koleżanek.


TABELA KOŃCOWA :
1. Gimnazjum nr 4 ( 1 zespół )
2. Gimnazjum nr 4 ( 2 zespół )
3. Gimnazjum nr 3
4. Gimnazjum nr 1
5. Gimnazjum nr 2

Drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz piłki siatkowe ufundowane przez Referat Sportu, Promocji i Turystyki Urzędu Miasta w Starachowicach.

Gimnazjum nr 4 ( 1 zespół ) - Aleksandra Klamczyńska, Ewa Dyrda, Marta Kwiecień, Klaudia Skiba, Kamila Wojton, Jagoda Gwóźdź, Patrycja Piwko i Justyna Leptuch.

Gimnazjum nr 4 ( 2 zespół ) - Joanna Kisiel, Maria Ciepluch, Maria Tomczyńska, Magdalena Tomczyńska, Katarzyna Wąs, Weronika Stryjek, Katarzyna Jabłońska, Klaudia Saramak i Julia Pająk. Trenerem obydwu drużyn jest Piotr Borowiec.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English