AAA
Rodzinny Festyn Profilaktyczny z koncertem zespołu AFROMENTAL.
"Nie biorę, nie piję, nie palę"
Poniedzialek, 24 czerwca 2013r. (godz. 21:33)

Już 7 lipca (niedziela) b. r. na Placu Rekreacyjnym przy Krytej Pływalni (ul. Szkolna 14b) w godzinach 15.00 - 22.00 odbędzie się Rodzinny Festyn Profilaktyczny pod nazwą "Nie biorę, nie piję, nie palę". W programie festynu min. pogadanki profilaktyczne, konkursy dla całych rodzin z cennymi nagrodami i występ gwiazdy największego formatu - zespołu AFROMENTAL!!! Tego wydarzenia nie można przegapić!!!

Rodzinny Festyn Profilaktyczny z koncertem zespołu AFROMENTAL.
Rodzinny Festyn Profilaktyczny z koncertem zespołu AFROMENTAL.
fot. SCK

Festyn rodzinny pod hasłem "Nie biorę, nie pije, nie palę" organizowany jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przy współpracy Starachowickiego Centrum Kultury, Miejskiego Centrum Rekreacji i Wypoczynku, Stowarzyszenia Zdrowa Szkoła, Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus, Bezpiecznego Powiatu Starachowice, Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice, Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UM Starachowice, Referatu Sportu, Promocji i Turystyki UM Starachowice oraz Stowarzyszenia Otwartych Form Artystycznych SOFA. Jego celem jest przede wszystkim popularyzowanie wśród całych rodzin jak i wśród dzieci i młodzieży zdrowego i sportowego stylu życia, z daleka od nałogów i uzależnień. Jest to ważny problem ze względu na rozpoczynające się wakacje i zwiększenie ryzyka popadnięcia w uzależnienie szczególnie wśród młodych ludzi.


Program festynu przedstawia się niesamowicie ciekawie i różnorodnie, w planach są min. konkursy sprawnościowe i tematyczne dla najmłodszych, konkursy rodzinne gdzie główną nagrodą będą trzy wysokiej klasy rowery ufundowane przez firmę MAN Bus Sp. z.o.o. Firma MAN, podobnie jak na pikniku w zeszłym roku, tak i teraz zorganizuje swoje firmowe stanowisko, na którym będzie można wygrać różne atrakcyjne gadżety. Ponadto planowane są liczne konkurencje sportowe i kącik plastyczny. Dodatkowymi niespodziankami dla wszystkich uczestników festynu będą pokazy policyjne, pokazy strażackie, pokaz ratownictwa medycznego, strzelanie z łuku i air soft gun, ścianka wspinaczkowa, punkt pomiaru ciśnienia, występy artystyczne i klubów sportowych.

Największą atrakcją zapewne będzie koncert gwiazdy wieczoru zespołu AFROMENTAL.
AFROMENTAL to zespół którego nikomu nie trzeba przedstawiać.
Tworzy go siedmiu utalentowanych chłopaków, a każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszka rocka, hip - hopu, soulu,R&B i popu.

Już debiutancki album zatytułowany "The Breakthru"(2007) został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków muzycznych. Otrzymał m. in. nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk 2008 w kategorii "Album Roku Hip - Hop/R'n'B", a singiel "I've Got What You Need" został wybrany spośród 300 zgłoszeń do finałowej szóstki koncertu Top Trendy 2007 w Sopocie.

Drugi album zespołu - "Playing with pop" z 2009 r. oprócz nowych kompozycji zawierał także piosenki przygotowane specjalnie do serialu "39 i pół" oraz do filmu "Kochaj i tańcz". Najbardziej znane utwory z tej płyty to bez wątpienia "Pray 4 Love" i "Radio Song". Rok 2009 przyniósł zespołowi "Afromental" statuetkę Superjedynki w kategorii "Zespół Roku", a także występy podczas finału konkursu Sopot Festival. Kolejny rok to również pasmo sukcesów: dwie nominacje do Fryderyków, nagroda Viva Comet, Eska Music Award, WOW! Music Award - główna nagroda Orange Warsaw Festival 2010, , MTV European Music Award. W listopadzie 2011 r. ukazała się trzecia płyta zatytułowana "The B.O.M.B.", a obecnie zespół oprócz letniej trasy koncertowej skupiony jest na przygotowaniu materiał do wydania płyty DVD.
Muzycy zespołu szerokiej publiczności znani są również z występów w telewizyjnych talent show - w roli jurora "Must be the Music" po raz kolejny wystąpił Wojtek Łozo Łozowski, a Tomasz Lach i Aleksander Milwiw - Baron zostali trenerami w programie "The voice of Poland".

Wstęp na festyn jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy!!!

Źródło: SCK

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

PRZECZYTAJ TAKZE:
Jesion - 27-06-2013 01:25
Za moich czasów, normalne gimnazjum. Bez wytapetowanych, słitaśnych, dziewczynek które z wypchanymi cyckami pozują do łazienkowych fotek przed lustrem ;)
Młody - 26-06-2013 16:57
Za moich czasów była normalna 8-klasowa podstawówka
angelwings - 26-06-2013 14:54
spięcie pośladków jakieś macie? :) nie byliście nigdy "gimbusami" ?
faraon20 - 26-06-2013 13:57
Przecież to festyn dla nich także niech się ucieszy gimbaza.
Młody - 25-06-2013 13:00
No tak...gimbusy tak :)
Jesion - 25-06-2013 00:42
@Młody, narzekasz. Gimnazjalistki i gimnazjaliści będą zachwyceni :)
Młody - 25-06-2013 00:02
gwiazda największego formatu... no ja was proszę... :)
REKLAMA