AAA
Kino wielosalowe Helios w Starachowicach! [ZDJĘCIA]
Sroda, 08 pazdziernika 2014r. (godz. 13:50)

Już w najbliższą środę, 15 października - mieszkańcy Starachowic dołączą do grona widzów największej pod względem liczby obiektów ogólnopolskiej sieci kin Helios. Nowy obiekt, posiadający 4 sale z ponad 600 miejscami, zostanie otwarty w Centrum Galardia.

Kino Helios w Starachowicach
Kino Helios w Starachowicach
fot. Helios
Kino Helios w Starachowicach
Kino Helios w Starachowicach
fot. Helios
Kino Helios w Starachowicach
Kino Helios w Starachowicach
fot. Helios
Kino Helios w Starachowicach
Kino Helios w Starachowicach
fot. Helios
Kino Helios w Starachowicach
Kino Helios w Starachowicach
fot. Helios

Z tej okazji sieć kin Helios przygotowała wiele atrakcji dla pierwszych widzów, którzy odwiedzą kino w Starachowicach w dniach 15-19 października i wezmą udział w filmowej zabawie. W konkursie Heliosa będzie można wygrać karnet do kina oraz inne wyjątkowe nagrody.


W programie otwarcia, 15 października znajdą się liczne atrakcje dla dzieci: zabawy w gąszczu baniek mydlanych, warsztaty kontynentalne w których dzieci będą mogły rozwijać umiejętności plastyczne poprzez ozdabianie sombrerro, tworzenie masek afrykańskich oraz przeżyć orientalną przygodę podczas nauki jedzenia pałeczkami. Kino Helios przygotowało także koło fortuny z filmowymi nagrodami do których zaprasza wszystkich widzów.

W pierwszym tygodniu działalności Heliosa w Starachowicach obejrzeć będzie można najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina - m.in. nagrodzony na 39. Festiwalu w Gdyni film "Bogowie" ze znakomitą rolą Tomasz Kota, który wciela się w postać profesora Zbigniewa Religi, polską produkcję "Służby Specjalne" oraz film grozy "Annabelle".

Starachowicki Helios wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, emitujący dźwięk
w technologii Dolby Digital oraz w ekrany srebrne Spectral. W salach zainstalowano najwyższej klasy system polaryzacyjny 3D z wykorzystaniem okularów, które będą do nabycia w kasie kina.

Sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów także promocje cenowe takie jak Tanie Wtorki oraz Bilet Rodzinny. Bilety na wszystkie wtorkowe seanse są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, korzystna cenowo będzie także wizyta w kinie w familijnym gronie.

Poza regularnym repertuarem w starachowickim kinie widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kino Kobiet (eventy połączone z projekcją filmową tylko dla pań), Nocne Maratony Filmowe (oferta filmowa dla "nocnych marków"), Kino Konesera (niszowe dzieła filmowe) czy spotkaniach w ramach cyklu Kino na Temat, kierowanych do młodzieży szkolnej oraz Helios dla Dzieci z wyjątkowymi Filmowymi Porankami ze Scooby-Doo!

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem klientów. Marka otrzymała tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014 w kategorii "Czas wolny". Gości przyciąga znakomita atmosfera, towarzysząca wszystkim pokazom filmowym oraz szeroki repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkich, którzy chcą zapoznać się z bieżącym repertuarem i ofertą kina Helios, zapraszamy na stronę www.helios.pl.

Do zobaczenia w kinie Helios w Starachowicach!

Źródło: Kino Helios

Dołącz do nas na Facebooku!

PRZECZYTAJ TAKZE:
Luks - 10-10-2014 19:48
To na pewno, ale im mniej ludzi będzie chodzić tym dłużej będziemy czekali na premiery w SCK, a to znów przełoży się na ilość klientów. Chociaż z tym "zawsze" to może się okazać że za 5 lat wejdzie do kin nowa jakość a SCK po prostu nie skorzysta bo nie będzie ich stać i nie będzie sensu zmieniać projektora. Zresztą utrzymać mo [...]
abcde - 10-10-2014 14:54
Z tego co mi się udało dowiedzieć pomiędzy kinem Helios a SCK będzie pewna umowa. O szczegółach pisał nie będę, bo mnie o to poproszono. Na pewno obie instytucje będą istniały, i raczej nie rywalizowały. P.S. Ja akurat mam zamiar korzystać z oferty kina Kulltura, nawet jeśli na nowość miałbym poczekać tydzień dłużej. Być może t [...]
Oscar - 10-10-2014 10:44
Panowie, kino w SCK będzie zawsze funkcjonować. Tu nawet niema co mówić o jego położeniu czy zamknięciu. Może się jedynie zmniejszyć ilość seansów. :) Pierwsza kwestia sala i tak jest utrzymywana z pieniędzy która SCK dostaje od miasta. ;) Druga kwestia pracownicy, głównie chodzi o operatorów kinowych i kasjera to ludzie pracuj [...]
pit1573 - 10-10-2014 10:21
W normalnej sytuacji nie jest to kwestia tylko i wyłącznie ceny biletu, ale i oferty, repertuaru. W SCK gra kino "Kultura" zatem sama nazwa wskazuje, że nie będą się bili o komercyjną chałę. Uwielbiam wypowiedzi znawców i zatroskanych krytyków kultury w naszym mieście jak ta: Nie byłeś bo było tak drogo, czy taki benadziejn [...]
Hubert - 10-10-2014 10:08
Niestety muszę przyznać Ci rację. Patrząc na "gifty" jakie oferuje Helios, SCK będzie bardzo trudno utrzymać się na rynku.
Jesion - 10-10-2014 01:43
Ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. W Warszawie mnóstwo kin nie poradziło sobie z multipleksami. Ale nie możemy myśleć w takich kategoriach, że jeśli coś gorzej sobie radzi, to od razu zamknąć na cztery spusty. SCK, to kawał historii miasta, miejsce gdzie każdy/a Starachowiczanin/ka, był/a na jakimś filmie z klasą. SCK to c [...]
Luks - 10-10-2014 01:36
Dotąd sens był, dziś on znika. Helios położy kino w SCK i nie mam żadnych wątpliwości, chyba że sztucznie będą podsyłani klienci ze szkół itp. Oczywiście nie mam nic do SCK, ale ostatnio w naszym kinie byłem jakieś 15 lat temu podobnie zresztą jak sporo moich znajomych. Ludzie są wygodni i wybiorą galerią nie samo kino.
Jesion - 10-10-2014 01:19
A pewnie! Po co nam SCK, po co nam w ogóle jakieś domy kultury. Wystarczą galerie... oczywiście te handlowe.
ALFik - 09-10-2014 14:25
Cennik kina Helios w Starachowicach: Różnica w cenie jest spora i jednak nasze kino będzie mogło powalczyć z Heliosem (choć pewnie po kilku miesiącach od chwili otwarcia Heliosa).
elkawwa - 09-10-2014 01:22
W SCK już dawno powinno się przestać bezsensownie pompować pieniądze.
Jesion - 09-10-2014 00:14
Nie mniej jednak... nie wróżę SCK nic dobrego - niestety. Starachowice zachłysną się Galardią i Heliosem...
Oscar - 09-10-2014 00:00
Jesion, wszystko zależy od tego ile helios krzyknie za bilet. :) Jeśli ceny będą zbliżone to SCK będzie miało problem. Tu będzie potrzebne wyjście w stronę klienta dosyć ostro inaczej SCK straci dużo. Mam nadzieje że SCK będzie walczyć o klienta. A nie tylko szukać wymówek.
Jesion - 08-10-2014 23:50
I ta Audrey Hepburn spoglądająca ze ściany! Szyk, blichtr i sława! -.-' A ja się zastanawiam... jak multiplex wpłynie na kino w SCK. Może to dobry moment na utworzenie naszego lokalnego, małego teatru z prawdziwego zdarzenia?
REKLAMA