AAA
ŚRODA SPORTOWA Z SDK NA OSIEDLU MAJÓWKA
Czwartek, 09 lipca 2015r. (godz. 18:20)

Kolejne sportowe spotkanie z dziećmi i młodzieżą zorganizowane przez Spółdzielczy Dom Kultury odbyło się na osiedlu Majówka 8 lipca. 2015 r.

Dzieci świetnie bawiły się podczas sportowej rywalizacji, angażując się bez reszty w zdobywanie punktów w kolejnych konkurencjach festynu. Ekipa SDK rozpoczęła konkursem plastycznym - malowanie kolorową kredą na asfalcie pocztówek z wakacji. Prace robiły wrażenie, a autorzy wykazali się ogromną fantazją i pomysłowością. Młodzież zainteresowana piłką nożną walczyła o prymat na osiedlu Majówka. Zwyciężyła drużyna "M.J.W.K", a królem strzelców został Kacper Fotfolc. Dzieci łowiły Złotą Rybkę (oczywiście spełniającą wszystkie życzenia) i rywalizowały w rozgrywkach warcab plenerowych, w konkursie kręcenia kółeczkiem hula - hop. Duża celnością wykazali się zwycięzcy konkursu rzutu lotka do tarczy (Kuba Więckowski, Wojtek Więckowski i Patrycja Bednarczyk) oraz rzutu na bramkę (Wojtek i Kuba Więckowscy, Bartek Rożek, Kacper Fotfolc, Sławińska Julia i Klaudia Mnich).


Festyn zakończył się w strugach deszczu konkurencją przeciągania liny. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkości i soczki. Organizatorzy dziękują Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Wydziałowi Edukacji, Kultury , Sportu i Promocji Urzędu Miasta. Festyn zorganizował Spółdzielczy Dom Kultury w składzie: Beata Wiśniewska , Anna Frankiewicz i Maciej Bidziński przy wsparciu i pomocy Rady Osiedla Majówka.

REKLAMA