AAA
Letnia Scena Muzyczna "Pod Skałkami"
Giganci polskiej estrady na koncertach w Starachowicach
Sroda, 11 lipca 2012r. (godz. 19:52)

Już po raz trzeci w okresie wakacyjnym Starachowickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki na cykl koncertów zatytułowanych "Letnia Scena Muzyczna". Dwa razy w miesiącu scena "Pod Skałkami" gościć będzie rewelacyjnych muzyków prezentujących różnorodne muzyczne style.

QUE PASSA
QUE PASSA
fot. SCK

"Letnia Scena Muzyczna" to cykl wydarzeń, które wpisały się już na stałe w kalendarz wakacyjnych imprez kulturalnych. Ideą wydarzenia jest prezentowanie różnych stylów muzycznych i dorobku zespołów pochodzących z naszego regionu jak i gigantów polskiej estrady. W dwóch poprzednich edycjach "Letniej Sceny Muzycznej" gościli u nas min. Antoni Muracki, Karolina Cygonek, Wojtek Pilichowski Band i lokalne zespoły: "Kredensi", "Termos" czy "Smile".


Agencja Reklamy Marecki.name

Również w tym roku Starachowickie Centrum Kultury przygotowało prawdziwą muzyczną ucztę.

Jako pierwszy 13 lipca o godzinie 20.00 na scenie "Pod Skałkami" zaprezentuje się zespół "QUE PASSA".

Grupa powstała w 1997 roku z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i kompozytora większości utworów. Zespół prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, world music, tango, jazz, latin, naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków. Sami swój styl określają jako flamenco fusion. Perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy a malowane przez muzykę obrazy pozostawiają po sobie niezatarte wrażenia. "Que Passa" ma na swoim koncie pięć płyt i niezliczoną ilość koncertów zarówno w Polsce jak i w Europie, min. w Niemczech, Szwajcarii, Mołdawii.

W Starachowicach na pierwszej tegorocznej odsłonie "Letniej Sceny Muzycznej" zespół wystąpi w składzie:

Jarosław Dzień - gitara akustyczna i flamenco, wokal,
Marcin Hilarowicz - gitara akustyczna,
Kuba Mietła - akordeon,
Łukasz Adamczyk - gitara basowa,
Mirek Hady - cajon, instr. perkusyjne.

Serdecznie zapraszamy, wstęp na cykl koncertów "Letniej Sceny Muzycznej" jest bezpłatny!!!

Źródło: SCK

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English