AAA
W rytmie disco polo
Niedzielne popołudnie
Sroda, 29 lipca 2009r. (godz. 16:17)

„Wielka Gala disco polo” odbyła się w niedzielę, 19 lipca, na placu przy ul. Na Szlakowisku. Bawiło się na niej tysiące mieszkańców. Niekwestionowanym numerem jeden tego wieczoru był występ zespołu Boys, który w latach prosperity tej formy muzyki gościł w naszym mieście na zaproszenie „Gazety Starachowickiej”.

fot. Gazeta Starachowicka
Nastepna wiadomosc:
ť Jazzowy piątek

Poprzednia wiadomosc:
ť Rodzinny piknik

Takich tłumów nie było dawno na imprezie w naszym mieście. Galę zainaugurował występ starachowickiego zespołu „Kwadra” coverami i muzyką rozrywkową. Publiczność miała okazję wziąć udział w konkursach: skakania na skakance, na hasło reklamowe i na własną piosenkę disco polo i sprawdzić się w konkursie wiedzy o Starachowicach ph. „Jakie to miejsce” i „Jakie to przysłowie” . Łakomczuchy mogły wziąć udział w konkursie na zjedzenie pizzy. Nie zabrakło także zabawy „Jaka to melodia” i karaoke.


Ogromnymi brawami nagradzała publiczność zespoły disco polowe. Classic zagrał i zaśpiewał takie utwory jak: „Jolka”, „Warto żyć”, „Tam za rzeką”, „Hej czy ty wiesz”, „Jesteś wielkim spełnieniem” i „W taką ciszę”, a zespół Boys „Jesteś szalona”, „Łapy w górę”, „Kochana uwierz mi”, „Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś” i „Bawmy się”, które porwały publikę do tańca.

- Wszyscy się bawią i to jest w tym najlepsze. Pomysł, żeby zorganizować taki festyn to strzał w dziesiątkę – powiedziała jedna z uczestniczek zabawy.
- Impreza pierwsza klasa. Brakowało czegoś takiego w naszym mieście. Przy disco polo każdy może się świetnie bawić. Boys pokazał klasę – oceniła pani Małgorzata.

Ta muzyka chodnikowa, przez jednych szyderczo wyśmiewana, a przez innych hołubiona, cieszy się niesłabnącą popularnością i - jak żaden inny gatunek muzyki - integruje fanów. Przykładem na to jest zawsze świetnie bawiąca się na tego typu imprezach publiczność. Tak było też w naszym mieście.

(J)

REKLAMA