AAA
Kolejne Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!
Sroda, 01 lipca 2015r. (godz. 12:55)

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo: w niedzielę 5 lipca o godzinie 10:30. Tym razem, na powitanie wakacji obejrzymy…. Scooby-Doo! Wakacje z duchami.

Projekcję filmów z serii Scooby-Doo! poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej….. niezmiennie z dreszczykiem pozytywnych emocji!


Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! W ramach Akademii będziemy rozwiązywać zagadki i tropić przestępców, odczytywać zaszyfrowane wiadomości i interpretować poszlaki. Zadania, które przed nami stoją, wymagają przebiegłości, spostrzegawczości i rozwagi. Więc do dzieła!

Uczestnik Akademii Młodego Odkrywcy otrzymuje kartę sprawności, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki potwierdzające kompetencje Młodego Odkrywcy Scooby-Doo. Za 6 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka Młodego Odkrywcy Scooby-Doo - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Za kolejne 6 następna odznaka za kolejne zdobyte sprawności.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
• zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
• projekcja - zestaw bajek lub film [60-70 min.]

Specyfika seansu filmowego:
• dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
• pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]
Po seansie każdy uczestnik otrzyma upominek ze Scooby-Doo.

Kolejne Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - 19 lipca o godzinie 10:30 obejrzymy Scooby Doo! Brygada Detektywów cz. 17. Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

REKLAMA