AAA
Święto Kina w Kinie Helios !
Wtorek, 08 grudnia 2015r. (godz. 21:34)

Kina w całej Polsce we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej organizują już po raz kolejny ogólnopolskie Święto Kina. W jego ramach w sobotę, 12 grudnia Widzowie będą mogli obejrzeć filmy, kupując bilet w tej samej cenie w całym kraju!

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym także filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, a także do zabawy i relaksu.


To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus opłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na tegoroczną edycję Święta Kina! Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem: www.helios.pl/swietokina. Lista kin uczestniczących w Święcie Kina oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: www.swietokina.com.

Kampania współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

REKLAMA