AAA
Muzyczne parkingi, pchli targ, profesjonalny wtorek, czyli Wakacje ze Starachowickim Centrum Kultury
Wtorek, 27 czerwca 2017r. (godz. 09:51)

Muzyczny Parking z zespołem "Miłość jest przereklamowana", Profesjonalny wtorek z Krzysztofem Szczygłem i Pchli Targ - czyli wielka wyprzedaż tego, co zalega zbędnie szafie.

3 lipca zapraszamy na pierwszą odsłonę Muzycznego Parkingu z Zespołem "Miłość jest przereklamowana", czyli góry, poezja i muzyka w jednym. Zespół gra piosenki w nurcie turystycznym, w większości są to piosenki autorskie lub mało znane.


Zespół wystąpi w składzie: Mateusz Ślaski (wokal, gitara) i Jacek Ołowiak (wokal, harmonijka). Piosenki Mateusz były wyróżnione między innymi na Festiwalu "Wiosenne Czarowanie" w Legionowie , a piosenka "Dla Przyjaciół" wygrała Lubianka Song Festiwal.
Zespół ma za sobą wiele występów scenicznych min. Na Dniach Starachowic , harcerskich eventach , koncertach WOŚP, koncertach charytatywnych oraz prywatnych.
Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 na parkingu SCK i będzie pierwszym z serii wakacyjnych koncertów. Wstęp wolny, zapraszamy!

4 lipca również na placu przy SCK pierwsze spotkanie z cyklu "Profesjonalne wtorki". Gościem, który spotka się z młodzieżą żeby porozmawiać o swojej pasji i zainteresowaniach będzie Krzysztof Szczygieł - podróżnik, paralotniarz, kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Mostkach. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 - w razie niepogody zapraszamy do budynku SCK. Wstęp wolny.

5 lipca zapraszamy wszystkich którzy lubią zakupy lub też chcą uprzątnąć swoją szafę na Pchli Targ. Podczas tego wydarzenie, które będzie miało miejsce na Placu pod Skałkami w godzinach. 16-19 będzie można sprzedać/wymienić się wszystkim co zalega nam w szafach, a więc: ubraniami, ubraniami dziecięcymi, butami, akcesoriami, torbami itp.
Chętnych, którzy chcą wziąć udział w Pchlim Targu prosimy o kontakt z panem Łukaszem Gołdą w celach ustalenia szczegółów - tel.: 533 033 305.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English