AAA
"Starachowianie" ogłaszają nabór do zespołu
Sroda, 17 pazdziernika 2018r. (godz. 08:47)

24 października (środa) o godzinie 19.00 w sali baletowej Starachowickiego Centrum Kultury (III piętro, ul. Radomska 21), odbędzie się nabór do nowo tworzącej się grupy miłośników tańca i muzyki.

Grupa docelowo będzie spotykać się dwa razy w tygodniu. Obecny skład Teatru Muzycznego nad Kamienną - "Starachowianie" będzie w pełni wspierał nowych członków, by Ci mogli opanować złożone choreografie (przygotowane przed laty przez najlepszych choreografów w Polsce). Nad nowo powstała grupą będzie czuwał znakomity instruktor - Małgorzata Wyderska - wieloletni członek zespołu TMNK i filar dziecięcego zespołu folklorystycznego "Kukułeczka". Absolutna miłośniczka tańca, a od niedawna kwalifikowana instruktorka tańca ludowego.


Agencja Reklamy Marecki.name

Skład o roboczej nazwie "STARACHOWIANIE 2" będzie przyswajał nie tylko wyśmienite i znane starachowickiej publiczności układy zespołu ale także rzeczy nowe. Będzie tez zapewne wiele okazji by wyjechać z zespołem na występy. A warto zaznaczyć że zespół tańczył na scenach w całej Polsce i w wielu krajach Europy.

Wszystkich chętnych prosimy o przyjście w wygodnym stroju i zabraniu zmiennego obuwia.

UWAGA - naborze mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English