AAA
Energetyczny koncert i Jam Session w Starachowickim Centrum Kultury
Piatek, 04 stycznia 2019r. (godz. 08:16)

W tym roku ferie zimowe najwcześniej zawitają do naszego województwa. Na ich rozpoczęcie Starachowickie Centrum Kultury przygotowało prawdziwą petardę - koncert zespołów Hidden World i After Laughter, a po nim jam session w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nastepna wiadomosc:
ť Koncert Noworoczny 2019

Poprzednia wiadomosc:
ť Koncert Noworoczny 2019

12 stycznia (sobota) o godzinie 18.00 w sali klubowej SCK wystąpią dwa zespoły doskonale znane wszystkim fanom muzyki punk i hardcore - Hiden World i After Laughter.


Agencja Reklamy Marecki.name

Hidden World powstał na przełomie 2013 i 2014 roku ze spontanicznej i naturalnej potrzeby grania muzyki, jakiej członkowie zespołu nie mieli okazji tworzyć i grać w swoich poprzednich projektach (Panacea, Kaldera, Black Tapes, Obsessions, Capital, Thirty Three Rotations i kilku innych). Zespół został stworzony w Puławach, miejscu, w którym nie wszyscy członkowie zespołu na co dzień mieszkają, ale które dla każdego z nich z różnych względów jest ważne i które niewątpliwie ma duży wpływ na ich muzykę. Co do muzyki to jest ona wypadkową wieloletnich fascynacji różnymi jej gatunkami. Każdy z nich dorastał na punkowych i hardcore’owych koncertach, gust każdego ewoluował w stronę innych, różnorodnych gatunków szeroko rozumianej muzyki alternatywnej, co nie zmienia faktu, że punk i hardcore to wciąż fundamenty dla tego co tworzą jako Hidden World. Skład zespołu: Michał, Dawid, Mariusz, Grzesiek. Perkusista zespołu Dawid Ryski to nasz rodowity starachowiczanin, którego w te ferie będziemy jeszcze gościć w SCK - info wkrótce.
After Laughter - zespół działający od 2012 roku powstały jako reinkarnacja grupy Last Believer (2005 - 2012). Poruszają się w gatunkach klasycznego hardcore punku, rocka, a inspirują się m. in. Bad Religion, Black Flag, Agression, Cro - Mags. Zespół wystąpi w składzie: Art - vocals, Bolo - bass, Szym - guitar, Mac - drums.

Po mocno energetycznym koncercie około godz. 20.00 zapraszamy na jam session w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grasz na jakimś instrumencie? A może lubisz śpiewać? Zapraszamy instrumentalistów, wokalistów jak również całe zespoły. Każdy styl muzyczny jest mile widziany. Do dyspozycji mamy trzy mikrofony, piece do gitary i basu, instrument klawiszowy i zestaw perkusyjny. Jam poprowadzi sekcja dyżurna w składzie: Norbert Pajek (gitara), Kamil Urbański (piano), Sebastian Sipa (bas), Marcin Gęborek (sax), Grzegorz Dziamka (perkusja). Pamiętajcie zabrać własne instrumenty!

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English