Star wygrywa „rzutem na taśmę” (zdjęcia)
Niedziela, 19 wrzesnia 2010r. (godz. 20:18)

Mecz MKS STAR Starachowice - Wisła Nowy Korczyn

Futboliści Staru Starachowice odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo na własnym obiekcie. Tym razem pokonali Wisłę Nowy Korczyn 2-1, a decydująca bramka padła w doliczonym czasie gry.

Bramki: Swoszewski 40 – Ochocki 70, Markowski 90+

Początek spotkania nie zwiastował dobrego widowiska, gdyż obie drużyny nie konstruowały zbyt wielu składnych akcji i koncentrowały się na walce w środku pola. Oba zespoły stwarzały zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry lub strzałach z dystansu.

Dopiero w 40. minucie nastąpiły odstępstwo od reguły, kiedy to dobre podanie ze środkowej strefy boiska otrzymał Swoszewski, wyszedł na pozycję sam na sam z Myszką i pewnie pokonał golkipera.

Druga połowa wyglądała już zdecydowanie inaczej, zwłaszcza w wykonaniu „Czarno-zielonych”. Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry gospodarze nie wykorzystali serii doskonałych okazji, kiedy to obrońcy ratowali swoją drużynę dosłownie w ostatniej chwili wybijając piłkę praktycznie z linii bramkowej.

W 70. minucie doszło do wyrównania, a bramkę zdobył „szczupakiem” Ochocki po wyśmienitej centrze Jezulina. 2 minuty później szansę na objęcie prowadzenia miał Star, ale piękny strzał czubkiem buta Zięby trafił w poprzeczkę.

Star dopiął swego w doliczonym czasie gry, kiedy to znów dobrze dośrodkował Jezulin, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył głową Markowski.

Dołącz do grona fanów Portalu Wirtualne Starachowice na Facebooku!