Zwycięska passa Juventy-Perfopol przerwana!
Poniedzialek, 04 pazdziernika 2010r. (godz. 00:38)

Juventa-Perfopol Starachowice przegrała na wyjeździe z Popradem Muszyna 0-1. Przerwana została zatem seria zwycięstw Juventy-Perfopol, która trwała od początku września.

Mecz Juventy Perfopol Starachowice z Poprad Muszyna

LKS Poprad Muszyna – KKS ASPN Juventa-Perfopol Starachowice 1:0(0:0)

Bramka:
69. Trybulec

Juventa-Perfopol: Wróblewski – Szymoniak, Gębura, Pastuszka, Korona, Wójtowicz, Drej, Tobiszewski(75. Jaros), Kidoń(19. Stawiarski), M. Kalista(78. Drabik), Anduła.

Poprad: D. Bomba – Peciak, Merklinger, Saratowicz, Polański, Łukasik(35. Prusak), T. Bomba, Plata(80. Długosz), Damasiewicz, Biernacki(58. Zachariasz), Trybulec(88. Szajnicki).

Skrót ze spotkania dostępny pod linkiem

Z przebiegu całego spotkania trudno powiedzieć, czy Juventa-Perfopol zasłużyła na porażkę. Z jednej strony jej gra wyglądała naprawdę ładnie, a z drugiej to gospodarze stwarzali sobie klarowniejsze sytuacje podbramkowe.

Kilkakrotnie w bramce gości wyśmienicie spisywał się Wróblewski, który już w pierwszej połowie spotkania fenomenalnie wybronił strzał zawodnika z Muszyny. Starachowiczanie odpowiedzieli jeszcze groźnie strzałem z rzutu wolnego, który ominął mur i zmierzał w światło bramki, lecz dobrze sparował go Bomba.

Jedyna w tym spotkaniu bramka padła w 69. minucie spotkania, kiedy do piłki dogranej w pole karne doszedł niepilnowany Trybulec i dokładnym strzałem przy słupku pokonał bezradnego w tej sytuacji Wróblewskiego. W ostatnich sekundach meczu szansę na podwyższenie wyniku miał Szajnicki, lecz z sytuacji sam na sam zwycięsko wyszedł golkiper Juventy-Perfopol.

Następne spotkanie Starachowiczanie rozegrają przed własną publicznością, a ich rywalem będzie Nida Pińczów. Początek spotkania w nadchodzącą sobotę o godz. 15:00.

Dołącz do grona fanów Portalu Wirtualne Starachowice na Facebooku!