Juventę-Perfopol czeka ciężki wyjazd do Myślenic
Czwartek, 24 marca 2011r. (godz. 23:50)

W najbliższą sobotę Juventa-Perfopol Starachowice rozegra pierwsze tej wiosny wyjazdowe ligowe spotkanie. Jej przeciwnikiem będzie jedna z najlepszych drużyn w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej, Dalin Myślenice.

W meczu rozegranym w sierpniu w Starachowicach Juventa-Perfopol przegrała 0:1, a zwycięską bramkę zdobył jeden z najlepszych snajperów III ligi, Dawid Kałat. Obecnie na czele klasyfikacji strzelców znajduje się również zawodnik Dalinu, Michał Górecki.

W poprzedniej kolejce piłkarze z Myślenic ulegli na wyjeździe Unii Tarnów 1:0. Po szybko straconej (już w 9. minucie spotkania) bramce nie doprowadzić do wyrównania, wobec czego inaugurację rundy wiosennej mogą zaliczyć do nieudanych.

Również starachowiczanie nie do końca odczuwają zadowolenie z niedzielnego remisu ze Szreniawą, choć w ich wypadku zdołali odebrać dwa punkty bardzo silnemu rywalowi mimo niekorzystnego rezultatu do przerwy.

Z pewnością oba zespoły postarają się zainkasować w tym spotkaniu komplet punktów. Za Dalinem przemawia atut własnego boiska, a za Juventą-Perfopol wyjątkowo dobre statystyki dotyczące meczów wyjazdowych. Początek meczu w najbliższą sobotę o godz. 15:00 na stadionie w Myślenicach.