Juventa Starachowice przegrała z Siarką Tarnobrzeg
Sroda, 20 lipca 2011r. (godz. 21:37)

Do środowego spotkania starachowiczanie przystąpili w mocno eksperymentalnym składzie. Po raz pierwszy na boisku pojawił się testowany Ariel Spadło, a także okazję do zadebiutowania miało kilku juniorów starszych.

Juventa-Perfopol Starachowice
Nastepna wiadomosc:
ť Wakacyjne zajęcia "smoków"

Poprzednia wiadomosc:
ť Kręgielnia zaprasza!

Siarka Tarnobrzeg - Juventa Starachowice 1:0

Juventa: Wróblewski, Korona, Gębura, Senderowski, Stępień, Gruszczyński, Kwiecień, Fabjański, Kopeć, Janik, Stawiarski oraz Kalista, Legut, Kania, Kiełek, Sałata, Piórkowski, Spadło.

W pierwszych minutach spotkania przyjezdni bardzo dobrze rozgrywali piłkę, jednak jeden błąd w 18 minucie spotkania zadecydował o końcowym wyniku meczu. Po rzucie rożnym Damian Senderowski nie zdążył zablokować dośrodkowującego spod linii końcowej zawodnika Siarki, co zakończyło się celnym uderzeniem i utratą bramki.

W dalszej części spotkania oba zespoły nie były w stanie stworzyć sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Trzeba jednak przyznać, że kilkakrotnie uderzenia z dystansu gospodarzy zagroziły bramce Juventy.

Następny mecz starachowiczanie rozegrają w najbliższą sobotę z Orłem Wierzbica. Początek spotkania o godzinie 11:00 na boisku w Pakosławiu.