Juventa wygrywa w Muszynie!
Niedziela, 22 kwietnia 2012r. (godz. 23:13)

W wyjazdowym meczu Juventa Starachowice pokonała Poprad Muszyna 1:0! Jedynego gola zdobył w 72 minucie Dariusz Anduła.

Starachowiczanie spodziewali się w Muszynie ciężkiego pojedynku- Poprad jest obecnie wiceliderem III ligi, a na dodatek nigdy "nie leżał" drużynie Juventy jako przeciwnik.

Obawy dotyczące sobotniego spotkania poniekąd się potwierdziły- Poprad w pierwszej połowie był bardzo bliski zdobycia bramki, jednak rzut karny w 37. minucie obronił Tomasz Wróblewski.

Ostatecznie to jednak zespół Juventy objął prowadzenie- w 72. minucie do siatki rywala trafił Dariusz Anduła, który pojawił się na boisku zaledwie 7 minut wcześniej. Przypomnijmy, że najlepszy snajper Juventy nie wystąpił w kilku poprzednich meczach z powodu kontuzji.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Juventy, więc starachowiczanie w końcu przełamali swoją ligową niemoc w stosunku do Popradu. Jest to pierwsze zwycięstwo Juventy nad zespołem z Muszyny- wcześniej starachowicki trzecioligowiec zanotował dwie porażki oraz jeden remis.

Zadowolonym można być nie tylko z wyniku, lecz i z obrazu gry Juventy w sobotnim spotkaniu. Z pewnością napawa to optymizmem przed meczem z Wierną Małogoszcz, który odbędzie się w następną niedzielę w Starachowicach. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

*Poprad Muszyna - Juventa Starachowice 0:1 (0:0)