Szachowe Grand Prix
Sroda, 25 kwietnia 2012r. (godz. 21:39)

W kolejnym turnieju Szachowego Grand Prix Starachowic wystartowało 28 zawodników.

Najlepsza piątka zawodników w klasyfikacji generalnej turnieju TOP-5: pierwsze miejsce Piotr Jędras (szkoły ponadpodstawowe), a na kolejnych uplasowali się seniorzy: Waldemar Mróz, Roman Kaput, Tomasz Skrzypczak i Piotr Ciechoński.W kategoriach wiekowych TOP-3 triumfowali: Waldemar Mróz - senior, Piotr Jędras - szkoły ponadpodstawowe, Klaudia Karpińska - szkoły podstawowe kl. IV-VI i Jakub Jary - szkoły podstawowe kl. 0-III. Najlepszą zawodniczką została Klaudia Karpińska- Gambit Starachowice.

Po pięciu turniejach, w klasyfikacji generalnej I miejsca zajmują: Piotr Jędras - Victoria Kielce, a wśród kobiet Klaudia Karpińska - Gambit, zaś w kategoriach wiekowych najwyżej uplasowali się: Piotr Ciechoński, Piotr Jędras, Michał Choina i Tomasz Szczepanowski.

Organizatorami rozgrywek jest Klub Szachowy Gambit oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Starachowicach.