AAA
Oferty pracy w NOMI cieszą się dużym powodzeniem
Piatek, 11 maja 2012r. (godz. 23:53)

Dzisiaj 11 maja b.r. w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Starachowicach przedstawiciele rekrutacyjni NOMI S.A. przeprowadzali rozmowy z kandydatami na stanowiska kierownicze w związku z niedługim otwarciem NOMI w Starachowicach. Ilość kandydatów i przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych przerosła oczekiwania osób rekrutujących.

fot. Sz
Urząd Pracy w Starachowicach
Urząd Pracy w Starachowicach
fot. hmr
Urząd Pracy w Starachowicach
Urząd Pracy w Starachowicach
fot. hmr

Na stanowiska pracy typu: specjalista ds. obsługi klienta, kierownik administracyjny i działu obsługi klienta zgłosiło się około 150 osób.


Do godziny 15.30 , czyli do czasu, kiedy otwarty jest PUP dla interesantów pozostało jeszcze kilka osób, którzy nie dostali się na rozmowę kwalifikacyjną z powodu braku czasu i sami rezygnowali odchodząc z kolejki.

Należy zaznaczyć, że dalsze rozmowy rekrutacyjne NOMI będzie przeprowadzać w miesiącu czerwcu, a wtedy ubiegać się będzie można o stanowisko magazyniera, kasiera-pracownika punktu INFO oraz sprzedawcy.

W kolejce do rozmowy kwalifikacyjnej dziś można zobaczyć było w większości kobiety, z tego więc wynika, że kobiety bardzej czują w sobie role przywódcze i zarządzające.

Szczegółowe informacje dotyczące nowych ofert pracy proponowanych przez NOMI można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Starachowicach.

(Sz)

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA