Spławikowe Mistrzostwa Koła
W Brodach
Sroda, 06 czerwca 2012r. (godz. 22:21)

Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Spławikowe Mistrzostwa. Odbyły się 27 maja br. na zalewie brodzkim. Zwycięzca będzie reprezentował Koło PZW w mistrzostwach okręgu.

Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Spławikowe Mistrzostwa.

Rywalizacja toczyła się w dwóch trzygodzinnych turach. Najlepszym zawodnikiem i Mistrzem Koła na 2012 rok został Sebastian Kozieł, który złowił łącznie 5,16 kg ryb. Na drugim miejscu (3,9 kg) uplasował się Bogusław Bębas, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Pawłowi Kicie, którego wynik z obu tur to 3 kg. Kolejne miejsca zajęli: Jan Kita, Jacek Serafin i Leszek Kita.

Najlepsza trójka zawodników odebrała z rąk Kazimierza Herta, wiceprezesa koła, pamiątkowe puchary. Kolejne zawody, tym razem gruntowe, zaliczane do cyklu Grand Prix odbędą się 10 czerwca.