Juventa zdetonowała Granat [ZDJĘCIA]
Czwartek, 05 wrzesnia 2013r. (godz. 23:06)

Juniorzy młodsi Juventy pokonali w 3. kolejce ŚLJM Granat Skarżysko 4:0. Bramki dla "Żółto-niebieskich" zdobyli Karol Maciąg (dwie), Patryk Niewczas oraz Tomasz Obara.

Od pierwszych minut gra układała się pod dyktando starachowiczan, jednak gospodarze nie byli w stanie przełożyć tego na wynik spotkania. Mimo kilku stuprocentowych sytuacji, pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

Dopiero w drugiej odsłonie pojedynku rozwiązał się worek z bramkami- starachowiczanie czterokrotnie pokonali bramkarza Granatu, a przy lepszej skuteczności mogli pokusić się o kilka trafień więcej. Lepsza forma strzelecka na pewno przyda się w kolejnym spotkaniu- już w najbliższą sobotę Juventa zmierzy się w Kielcach z Koroną Kielce SA prowadzoną przez byłego trenera seniorów "Żółto-niebieskich", Marka Mierzwę.