AAA
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Świt 2015. Straż Miejska z sukcesami !!!
Sroda, 15 lipca 2015r. (godz. 09:25)

Jak co roku, na starachowickiej strzelnicy "Świt", odbyły się Otwarte Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK. W zawodach wystartowało 10 drużyn reprezentujących głównie służby mundurowe i kluby.

Przeprowadzone Wojewódzkie Zawody Strzeleckie były doskonałą okazją sprawdzenia stopnia wyszkolenia, jak również prawidłowego przygotowania zawodowego funkcjonariuszy oraz w konsekwencji do wyłonienia najlepszych ze wszystkich startujących zespołów.


Naszą jednostkę reprezentowała drużyna w składzie; st. insp. Artur Słowik, st. strażnik Paweł Jamski oraz strażnik Dariusz Bies.
Reprezentacja starachowickiej Straży Miejskiej uczestnicząca w zawodach, odniosła spory sukces, zdobywając zespołowo w konkurencji pojedynku strzeleckiego drugie miejsce! Ponadto niewątpliwym sukcesem naszej jednostki, zakończyła się rywalizacja w konkurencji rzutu granatem gdzie st. insp. Artur Słowik zajął II miejsce oraz strzelania z pistoletu 9mm, gdzie strażnik Dariusz Bies z wynikiem 48 pkt. na 50 możliwych wywalczył III miejsce!
Radość nasza jest tym większa, gdyż mimo braku możliwości przeprowadzenia choćby jednego treningu i przystąpienia do zawodów "prosto z patrolu", startując do rywalizacji z zawodowcami, wywalczyliśmy po raz kolejny medale. Korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowania organizatorom oraz sędziom, za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów a drużynom uczestniczącym w zawodach za ambitną postawę i koleżeńską atmosferę.


źródło: SM w Starachowicach

REKLAMA