AAA
Akademia Piłkarska SKS Star Rocznik 2006 zwyciężyła w Skarżysku!
Czwartek, 04 lutego 2016r. (godz. 08:42)

30.01.br. rocznik 2006 podsumował ferie turniejem organizowanym przez PAS Skarżysko Kamienna

fot. AP SKS Star

W zawodach wzięło udział osiem wyrównanych zespołów, a o kolejności decydował łut szczęścia, którego w tym dniu nie brakowało SKS Star.


Agencja Reklamy Marecki.name

Wszystkie spotkania rozgrywane były po 15 min., co pozwoliło chłopcom w większym wymiarze czasowym przebywać na boisku. W rozgrywkach grupowych starachowicka drużyna wygrała trzy mecze: z Juniorem Radom 2:0 (Ciura, Rożek), PAS II 2:0 (Rożek, Pocheć) i AP Fałków 4:2 (Pocheć, Pocheć, Wiecha, Kozera). W drugiej grupie zespoły OIrlika Radom, AP Końskie, PAS I Skarżysko i Victorii Mniów rozgrywały bardzo zacięte mecze, a o końcowej tabeli decydowały niuanse.

Ostatecznie o wejście do finału SKS Star zagrał z AP Końskie wygrywając 1:0 (Pocheć). Finał to powtórzenie pierwszego meczu grupowego Junior Radom - AP Star Starachowice. Przez cały mecz gra była wyrównana, ale to starachowiczanie uzyskali prowadzenie, po pięknym strzale Antosia. Chłopcy z Juniora zdołali jednak wyrównać na 15 sekund przed końcową syreną i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Bezbłędni w naszej drużynie byli Mikołaj Ołowak i Antoś Węcek, a że Oliwier Ciura obronił strzał przeciwnika to my odebraliśmy okazały puchar za I miejsce, a nasz bramkarz statuetkę najlepszego golkipera turnieju.

Skład drużyny: Oliwier Ciura, Mikołaj Ołowiak, Antoś Węcek, Kacper Rzeszutek, Maciej Rożek, Kacper Wiecha, Jakub Gulba, Jakub Pocheć, Olek Kozera, Gabryś Sadrak, Adrian Gębura, Wiktor Dychała. Trener Krzysztof Zajączkowski.

Trzeba przyznać, że turniej pod każdym względem był bardzo udany. Na trybunach panowała rodzinna atmosfera a wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale.źródło: Akademia Piłkarska SKS Star

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English