AAA
Starachowicki Urząd Skarbowy z Certyfikatem
Piatek, 30 czerwca 2017r. (godz. 15:14)

28 czerwca 2017 r. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbył się finał XV edycji ogólnopolskiego konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2017" organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów.

fot. US w Starachowicach

Wśród laureatów znalazł się Urząd Skarbowy w Starachowicach, który otrzymał to zaszczytne wyróżnienie po raz piąty. Certyfikat z rąk Prezesa BCC - Marka Goliszewskiego odebrał naczelnik tut. urzędu Paweł Dulewicz.


Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie profesjonalnych i życzliwych relacji między administracją skarbową, a przedsiębiorcami. Ocenie podlegały jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje. Jury konkursu to przedsiębiorcy, którzy wypełniają specjalne ankiety oceniające urzędy skarbowe. Kanclerze Lóż Regionalnych BCC na podstawie tych ankiet wyłaniają najlepiej oceniane przez podatników urzędy, które reprezentują swoje województwo na etapie centralnym.
W tegorocznej edycji tytuł "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy" otrzymało 70 urzędów (w tym 3 urzędy z województwa świętokrzyskiego) wskazanych przez przedsiębiorców.
Prawo używania tytułu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przysługuje przez rok do momentu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować przedsiębiorcom powiatu starachowickiego za udział w konkursie.


źródło: US w Starachowicach

REKLAMA