AAA
Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy
Czwartek, 29 czerwca 2017r. (godz. 10:49)

Sobotnie przedpołudnie to idealny czas na Rodzinny Rajd Rowerowy. Miłośnicy wycieczek rowerowych, wspólnej rodzinnej zabawy i pięknych okoliczności przyrody z pewnością znajdą coś dla siebie.

Tego typu Rajd odbył się po raz pierwszy w ubiegłym roku. Spotkał się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców i teraz czas na kolejną edycję.


Starachowicki Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta, a odbędzie się on dokładnie w tym samym dniu co inauguracja kolejnej edycji słynnego wyścigu kolarskiego Tour de France, czyli 1 lipca. Na francuskich szosach kolarze ruszą w sobotę na trasy 104. Edycji słynnej Wielkiej Pętli. Starachowiczanie dokładnie o godzinie 9.00 ruszą w kierunku Lipia. Start rajdu zaplanowany został na terenie Szkoły Podstawowej nr 9.

- Trasa rajdu prowadzi do Lipia, gdzie odbędzie się grill na zakończenie lipcowej przygody "na dwóch kółkach". Zapraszamy do aktywnego udziału wszystkich miłośników rowerowych wypraw - zachęcają organizatorzy sobotniej imprezy.

Szczegółowe informacje na temat rajdu można uzyskać pod numerem telefonu: 508-225-725.

REKLAMA