AAA
Warsztaty teatralne z Marią Seweryn i Katarzyną Bargiełowską
Wtorek, 30 stycznia 2018r. (godz. 20:30)

W ramach Ferii 2018 oraz Starachowickich Stanów Teatralnych, Młodzieżowy Dom Kultury i Starachowickie Centrum Kultury zapraszają na warsztaty aktorskie z Marią Seweryn oraz Katarzyna Bargiełowską.

fot. źródło: SCK

Warsztaty z Marią Seweryn - 10.02. godz. 11.00 - Młodzieżowy Dom Kultury

Wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Zainteresowani - młodzież od 15 roku życia - proszeni są o zapisy w MDK (telefon 41 274 31 32). Decyduje kolejność zgłoszeń.


Agencja Reklamy Marecki.name

Warsztaty z Katarzyna Bargiełowską odbywać się będą w Starachowickim Centrum Kultury w dniach od 12 do 16 lutego. Pierwsze spotkanie 12 lutego o godzinie 10.00 w sali klubowej SCK. Zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 12 +. W ich trakcie młodzież będzie poznawać elementy warsztatu aktorskiego tj.: świadomość ciała, ekspresja ruchu, budowanie postaci, improwizacja, dykcja, koncentracja, dialogowanie, praca nad tekstem Brzechwy "Baśń o korsarzu Palemonie". Całość warsztatów zakończona zostanie przygotowaniem spektaklu ok. 30 - 40 minutowego, który zostanie pokazany w ramach Poranka Teatralnego 18 lutego o godzinie 11.00 w SCK.

Udział w warsztatach oraz Poranku Teatralnym jest wolny, na warsztaty obowiązują zapisy pod nr telefonu 41 274 65 25.

KATARZYNA BARGIEŁOWSKA - urodziła się w Rudkach, w 1987 roku ukończyła wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi. Do roku 1990 była aktorką etatową w krakowskim teatrze STU. Od wielu lat występuje w polskich filmach i serialach. Jest także pedagogiem aktorstwa, ukończyła Dolnośląską Szkołę Pedagogiczną. Prowadzi własne warsztaty, wykłada w szkole aktorskiej, tworzy koła teatralne w liceach, placówkach kultury.


źródło: SCK

Agencja Reklamy Marecki.name
REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English