AAA
I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej "Cerrad Cup"
Poniedzialek, 07 stycznia 2019r. (godz. 08:25)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Firma CERRAD Sp.z o.o. zapraszają na I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn "CERRAD CUP". To nowe wydarzenie na sportowej mapie Starachowic, które odbędzie się 12 stycznia br. na Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach.

- Rosnąca popularność siatkówki sprawiła, że po inauguracji ligowej i powstaniu w Starachowicach już dwóch drużyn ligowych przyszedł czas na organizację turnieju ogólnopolskiego. W pierwszym historycznym turnieju zagra u nas 10-12 drużyn, które mają zapewnić widowisko sportowe i walkę o trofeum "Cerrad CUP". Już dziś możemy Państwa zapewnić, iż warto odwiedzić Miejską Halę Sportową. To będzie ciekawy turniej, a drużyny liczą na Państwa doping - zapewniają organizatorzy.


Wstęp na Turniej jest bezpłatny. Zmagania zawodników rozpoczną się o godzinie 9:00. Poza gospodarzami turnieju, którymi są starachowickie drużyny Cerrad SMS oraz SMS Absolwenci, sportowych emocji będą dostarczały kibicom takie drużyny jak: Jaguar Wolanów (grający w trzeciej lidze mazowieckiej), Hetman Włoszczowa i AZS UJK Kielce (trzecia liga świętokrzyska), a także Szkoła Orląt z Dęblina, Emeryk Nowa Słupia czy Absolwenci Kraków. Swoich reprezentantów do naszego miasta mają przysłać również Jastrząb i Radom.

Mecze będą rozgrywane na trzech boiskach jednocześnie. W fazie pucharowej możliwa jest zmiana tego systemu.
Turniej sędziować będą zawodowi arbitrzy ze Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zespoły rywalizujące w sobotnim turnieju walczyć będą o okazałe trofea ufundowane przez głównego sponsora rywalizacji - firmę CERRAD. Organizatorzy przygotowali dla najlepszych uczestników zmagań pamiątkowe puchary i statuetki oraz nagrody.
W organizację sobotniego Ogólnopolskiego Turnieju "Cerrad Cup" poza sponsorem głównym firmą CERRAD sp.z o.o. włączył się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach, Urząd Miejski w Starachowicach, a także miłośnicy i sympatycy siatkówki.

źródło: UM w Starachowicach

REKLAMA
Jakość Energia Starachowice
ZEC Starachowice
School Of English