AAA
Cykl marcowych turniejów Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice rozpoczęty
Wtorek, 12 marca 2019r. (godz. 10:07)

W niedzielę 3 marca br. na hali miejskiej przy ul. Jana Pawła II odbył się pierwszy tegoroczny turniej Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. W rozgrywkach udział brało 10 zespołów z rocznika 2009 i młodsi. Turniej odbył się pod patronatem Prezesa Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej Mirosława Malinowskiego.

fot. źródło: AP SKS STAR
fot. źródło: AP SKS STAR
fot. źródło: AP SKS STAR
fot. źródło: AP SKS STAR

Zawody stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. W Starachowicach gościliśmy m.in. zespoły: Polonii Warszawa, DAPu Kielce, KSZO Ostrowiec, Drogowca Jedlińsk, PASu Skarżysko. Zespół Akademii Piłkarskiej chcąc ogrywać jak największa liczbę zawodników do rozgrywek zgłosił aż 3 drużyny, które zajęły odpowiednio miejsca IX, VII, II. Ekipa, która zajęła drugie miejsce w półfinale po bardzo zaciętym pojedynku wyeliminowała drużynę Polonii Warszawa wygrywając 2:1, w finałowym pojedynku jednak zabrakło sił i to drużyna DAPu Kielce zwyciężając 2:1 zdobyła złote medale. Najważniejsze jednak, że obyło się bez kontuzji, a młodzi zawodnicy rywalizowali w duchu Fair Play.


Każdy uczestnik otrzymał medal, była pizza i słodki poczęstunek, a nawet konkurs celności w którym zwyciężył Marcel Wolski z PASu Skarżysko. Nagrody Indywidualne trafiły do: najlepszy strzelec Filip Miś (DAP Kielce)- 8 bramek! Najlepszy zawodnik Antoni Dudek (AP SKS STAR) Starachowice i Najlepszy Bramkarz Hubert Wrona (KSZO Ostrowiec). Zapraszamy na kolejne turnieje Akademii Piłkarskiej SKS STAR, które odbędą się w dniach: 16.03.2019 - rocznik 2011 i młodsi, 17.03.2019 - rocznik 2010 i młodsi.

Klasyfikacja końcowa:
1. DAP Kielce
2. AP SKS STAR I
3. KSZO Ostrowiec
4. Polonia Warszawa I
5. Drogowiec Jedlińsk Niebiescy
6. PAS Skarżysko
7. Drogowiec Jedlińsk Granatowi
8. AP SKS STAR II
9. AP SKS STAR III
10. Polonia Warszawa II

źródło: AP SKS STAR

REKLAMA