AAA
Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!
Sroda, 03 kwietnia 2019r. (godz. 08:07)

Sieć kin Helios zaprasza widzów na porywające transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie! UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranach kin sieci w całej Polsce.

Helios Sport to projekt skierowany do kibiców ceniących sobie wielkie piłkarskie emocje przeżywane w komfortowych warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.


Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios! Wraz parterem - Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, czyli od 9 kwietnia, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Chociaż nikt jeszcze nie wie, kto zagra w wielkim finale, to po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki do samego końca!

Najbliższe transmisje:
9 kwietnia, godz. 20:45 Liverpool FC - FC Porto
10 kwietnia, godz. 20:45 Manchester United - FC Barcelona

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania! Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

UWAGA KONKURS! do wygrania DWIE pojedyncze wejściówki na seanse Ligi Mistrzów w dniach 9 i 10 kwietnia 2019r w Kinie Helios Starachowice
Pytanie konkursowe: Kto broni bramki drużyn, które zmierzą się już 9 i 10 kwietnia? Odpowiedzi należy wysyłać na adres biuro@wirtualnestarachowice.pl
W wiadomości prosimy o podanie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz informacji na który seans chcecie się wybrać - 9 czy 10 kwietnia. Na każdy z tych seansów rozlosujemy jedną pojedynczą wejściówkę.
POWODZENIA :)

REKLAMA